Facebook

Drukarki wielkoformatowe

Drukarki wielkoformatowe Jest 10 produktów.

Drukarki wielkoformatowe do produkcji banerów i reklam w dużym formacie. Firma Epson wypuściła nową serię ploterów, których najważniejszą rzeczą jest skupienie się na wydajności, szybkości oraz zmniejszonych kosztach eksploatacyjnych. Seria SureColor spełnia wszystkie trzy cele. Drukarki dedykowane są do małych punktów poligraficznych jak i druk...
Drukarki wielkoformatowe do produkcji banerów i reklam w dużym formacie. Firma Epson wypuściła nową serię ploterów, których najważniejszą rzeczą jest skupienie się na wydajności, szybkości oraz zmniejszonych kosztach eksploatacyjnych. Seria SureColor spełnia wszystkie trzy cele. Drukarki dedykowane są do małych punktów poligraficznych jak i drukarni offsetowych.
Więcej
  • drukarki 64 cale
    Seria SureColor czyli drukarki do wielkiego formatu w różnych wariantach. Główną rzeczą, która wyróżnia te urządzenia od konkurencji jest niska cena w eksploatacji i użytkowaniu. Innowacyjne drukarki ekosolwentowe różnią się między sobą przede wszystkim dostępną ilością kolorów oraz szybkością produkcji.
  • drukarki A3+, A1/24...
  • umowy gwarancyjne
Showing 1 - 10 of 10 items