Facebook

drukarki 64 cale

Ostatnio przeglądane

Epson SureColor SC-P20000 Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Epson SureColor SC-P20000

Epson SureColor SC-P20000

Cena ustalana indywidualnie dostępna pod numerem 52 320 46 40

Więcej szczegółów

C11CE20001A0

Nowy

Nowy model wielkoformatowej drukarki fotograficznej Epson SureColor SC-P20000 gwarantuje wyjątkową jakość i łatwość obsługi. Model DC-P20000 doskonale nadaje się do studia fotograficznego, punktów drukowania fotografii i kopiowania oraz w firmach szukających wewnętrznego rozwiązania w dziedzinie drukowania fotografii, wielkoformatowych materiałów reklamowych i wydruków POS

 

Duża wydajność bez obniżania jakości
Dzięki zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, która pozwala uzyskać znakomite efekty drukowania nawet w trybie niższej jakości, drukarka zapewnia wysoką produktywność bez utraty jakości. Wyjątkowo precyzyjna technologia podawania nośników, w tym najnowszej generacji stabilizator papieru oparty na kamerze oraz system podawania nośników z rolki, zapewnia płynne funkcjonowanie drukarki.

Dokładność, precyzyjność i niezawodność
Zestaw 10 kolorowych tuszów firmy Epson UltraChrome Pro zapewnia niezmiennie doskonałe wydruki. Za sprawą wysokiej gęstości czarnych atramentów w wersji fotograficznej i matowej pozwolą osiągnąć odpowiednią głębię czerni. Technologia kropli o zmiennej wielkości i atrament K4 pozwalają uzyskać lepszą gradację koloru i zredukować ziarnistość obrazu. Narzędzie do kalibracji kolorów firmy Epson pozwala uzyskać wierne odwzorowanie kolorów bez potrzeby inwestowania w kosztowne dodatki.

Łatwa obsługa i konserwacja
Kolorowy panel LCD i czytelna instrukcja obsługi pozwala łatwo i szybko rozpocząć pracę. Procedura podawania i zmiany nośników jest szybka i bezproblemowa. Przezroczysty podgląd w pokrywie drukarki i w pokrywie rolki pozwala kontrolować na bieżąco status drukowania i ilość nośników. Po zakończonym drukowaniu głowica drukująca znajduje się w pozycji umożliwiającej jej wyczyszczenie, łącznie z zatyczką dysz, co pozwala ograniczyć koszty konserwacji.

Główne cechy

  • Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP
  • Wysoka wydajność i wyjątkowa jakość drukowania
  • Zestaw 10 kolorowych tuszów UltraChrome Pro
  • Doskonałe odwzorowanie w wydrukach czarno-białych i kolorowych
  • Wysoce precyzyjna technologia podawania nośników
  • Zawiera nowy stabilizator podawania papieru oparty na kamerze
  • Łatwa i prosta obsługa
  • Bezproblemowe drukowanie i konserwacja

9 Inne produkty w tej samej kategorii: