Facebook

drukarki A3+, A1/24 cale, B0+/44 cale

Ostatnio przeglądane

SureColor SC-T5200-PS Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

SureColor SC-T5200-PS

SureColor SC-T5200-PS

Więcej szczegółów

SureColor SC-T5200-PS

Nowy

16 302,97 zł netto
16 302,97 zł brutto

Drukarka SureColor SC-T5200-PS jest doskonałym urządzeniem pozwalającym uzyskać wydajność najwyższego stopnia przy drukowaniu projektów graficznych, a także tworzonych w programach CAD i GIS dokumentów. Duża prędkość przetwarzania obrazu i wysoka szybkość drukowania pozwala realizować potrzeby klientów na płaszczyźnie elastyczności i produktywności. Dzięki zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore TFP firmy Epson w połączeniu z tuszami UltraChrome XD drukarka osiąga maksymalny poziom wydajności wraz z obsługą różnych rodzajów mediów.

Idealna do drugu projektów CAD i GIS i grafik

Drukarka 4-kolorowa SC-T5200-PS idealnie sprawdza się tam, gdzie liczy się przede wszystkim szybkość i wydajność. Doskonale nadaje się do drukowania projektów architektonicznych, planów, map, prezentacji, plakatów i szyldów do wnętrz. Zajmuje mało miejsca i jest elegancka i cicha, dzięki czemu można bez problemu umieścić ją w każdym biurze. Panel sterowania znajduje się z przodu, co zapewnia wygodę obsługi i umożliwia ustawienie drukarki przy ścianie.

Idealne do druku grafik i projektów CAD i GIS
SureColor SC-T5200-PS to jeden z modeli w serii SureColor SC-T — szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych przeznaczonych do drukowania wysokiej jakości projektów graficznych tworzonych w oprogramowaniu CAD i GIS w drukarniach komercyjnych, punktach kserograficznych, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, sklepach i instytucjach edukacyjnych.

Wydrukowanie strony A1 w trybie roboczym na papierze zwykłym zajmuje drukarce SC-T5200-PS zaledwie 28 sekund. Wkłady atramentowe dostępne w rozmiarach 700 ml, 350 ml i 110 ml pozwalają zoptymalizować koszty eksploatacji.

Drukarka SC-T5200-PS jest urządzeniem ekologicznym — stosowany w niej atrament jest produkowany na bazie wody, a doskonałą wydajność energetyczną potwierdza certyfikat ENERGY STAR.

Ergonomiczny kształt i stylistyka, niewielki poziom hałasu oraz możność obsługi od frontu sprawiają, że drukarka SureColor SC-T5200-PS łatwo zmieści się w każdym biurze.


Główne cechy:

  • Moduł Postscriptum umożliwia obsługę formatu PDF z poziomu drukarki
  • Szybkie przetwarzanie projektów graficznych i dokumentów utworzonych w programach CAD oraz GIS
  • Wkłady atramentowe UltraChrome XD o dużej pojemności, pozwalające obniżyć całkowity koszt użytkowania
  • Głowica drukująca PrecisionCore TFP, która nie wymaga wymiany przez cały okres użytkowania urządzenia
  • Trwałe głowice drukujące, których nie trzeba wymieniać przez cały okres eksploatacji
  • Wysokiej jakości żywe, odporne na wodę i rozmzyyawanie  obrazy
  • Obsługa PostScript za pomocą 2 procesorów 1,6 GHz
  • Błyskawiczny i bezpośredni druk różnych formatów i objętości plików

24 Inne produkty w tej samej kategorii: