Facebook

drukarki A3+, A1/24 cale, B0+/44 cale

Ostatnio przeglądane

SureColor SC-T3200-PS Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

SureColor SC-T3200-PS

Drukarka SureColor SC-T3200-PS pozwala uzyskać maksymalną wydajność przy drukowaniu dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS, a także innych projektów graficznych. Natychmiastowe przetwarzanie obrazu i duża szybkość drukowania spełniają wymagania klientów dotyczące produktywności i elastyczności.

Więcej szczegółów

SureColor SC-T3200-PS

Nowy

13 446,38 zł netto
13 446,38 zł brutto

Idealne do druku grafik i projektów CAD i GIS
SureColor SC-T3200 to jeden z modeli w serii SureColor SC-T — szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych dedykowanych do drukowania wysokiej jakości projektów graficznych wykreowanych w oprogramowaniu CAD i GIS w miejscach, gdzie pożądana jest szczegółowość wydruku, tj. drukarnie komercyjne, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, czy też sklepach i instytucjach edukacyjnych.

Wysoka wydajność
Model SureColor SC-T3200 posiada 1 GB pamięć RAM, dzięki czemu zapewnia błyskawiczne przetwarzanie obrazu, oraz możliwość rozbudowy o dodatkowy dysk twardy o pojemności 320 GB nadający się do przechowywania zadań w pamięci podręcznej. Opcjonalny moduł obsługi języka PostScript, dzięki użyciu dwóch procesorów 1,6 GHz pozwala na błyskawiczne drukowanie dużych plików zawierających wiele danych bezpośrednio z popularnych aplikacji do projektowania i programu CAD.

Kompaktowa, cicha i łatwa w użyciu
Gustowna stylistyka, niewielkie rozmiary, niski poziom hałasu oraz sposobność obsługi od frontu sprawiają, że drukarka SureColor SC-T3200 pasuje do każdego biura.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: