Facebook

Wyprzedaż! Epson SC-P 5000 spectro Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Epson SC-P 5000 spectro

Wierne odwzorowanie kolorów

Wszechstronna i niezawodna drukarka do wydruków próbnych i zdjęć oraz reprodukcji dzieł sztuki, idealnie odwzorowująca paletę kolorów Pantone

Więcej szczegółów

C11CF66001A2

Nowy

2 600,00 € netto
3 198,00 € brutto

SureColor SC-P5000 Violet Spectro

Opracowana z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcji dzieł sztuki i druku fotografii drukarka SC-P5000, dostępna z zestawem atramentów zawierającym kolor fioletowy lub jasny jasnoczarny, zapewnia niemal idealne odwzorowanie nawet do 99% kolorów z palety Pantone Solid Coated Colours.

Precyzyjne wydruki próbne

W wersji z zestawem atramentów HDX z kolorem fioletowym do wydruków próbnych drukarka SC-P5000 umożliwia dokładne odwzorowanie 99% kolorów z palety Pantone Solid Coated Colours1 na opakowaniach oraz materiałach marketingowych lub zawierających barwy firmowe.

Perfekcyjna reprodukcja dzieł sztuki

Z zestawem atramentów HDX zawierającym kolor jasny jasnoczarny, przeznaczonym dla fotografów i artystów, drukarka SC-P5000 idealnie odtwarza szczegóły i kolory dzieł sztuki oraz dokładnie odwzorowuje 98% palety Pantone Solid Coated Colours.

Niezawodność, na której można polegać

Nowe funkcje w drukarce SC-P5000 zapewniają jej niezawodne funkcjonowanie i skracają do minimum czas jej serwisowania. Obejmują one nowe pokrywy i zabezpieczenia ograniczające wnikanie kurzu, udoskonalony automatyczny układ kontroli dysz oraz przewodnik w trakcie wykonywania procedury czyszczenia.

Znakomita jakość druku

W drukarce SC-P5000 zastosowano najnowszą technologię druku atramentowego firmy Epson, umożliwiającą uzyskiwanie trwałych wydruków o wysokiej rozdzielczości. Wielkość kropli wynosząca 3,5 pl oraz rozdzielczość 2880 x 1440 dpi gwarantują wyrazistość i precyzję, a atramenty Ultrachrome HDX zapewniają jeszcze większą odporność na działanie światła.

Kluczowe cechy

  • Idealna drukarka do wydruków próbnych: Dokładne odwzorowywanie do 99% palety Pantone Solid Coated Colour
  • Wyjątkowa niezawodność: Niezawodne funkcjonowanie i minimalny czas serwisowania
  • Doskonała jakość druku: Atramenty Ultrachrome HDX gwarantujące olśniewające, trwałe efekty
  • Prosta konfiguracja i obsługa: Szereg funkcji ułatwiających przygotowanie do pracy i obsługę nośników
  • 17-calowa drukarka z atramentem fioletowym: Pierwsza i jedyna 17-calowa drukarka wielkoformatowa z atramentem fioletowym do wydruków próbnych

11 Inne produkty w tej samej kategorii: