Facebook

Drukarka EPSON SC-S 40610 Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Drukarka EPSON SC-S40610

Epson SureColor SC-S40610 (4c). Drukarka objęta 2 letnią gwarancją ON-SITE. Następca kultowej drukarki wielkoformatowej Epson SureColor SCS-30610.

Więcej szczegółów

EPSON

C11CE44302A0

Nowy

W celu uzgodnienia ceny
skontaktuj się z działem handlowym


tel. +48 (52) 320 46 40 (biuro)
kom. 605 618 882 (handlowiec)
kom. 502 741 289(handlowiec)

Wysoka jakość za niską cenę zakupu.
Drukarka SC-S40610 wykorzystująca 4 kolory to podstawowy wybór zapewniający najwyższą jakość.
Doskonale nadaje się dla firm, które chciałyby tworzyć profesjonalne reklamy wizualne w wysokiej jakości przy pomocy łatwej w użyciu i niedrogiej drukarki wielkoformatowej.

Wyższa jakość, szybsze drukowanie
Głowica drukująca PrecisionCore TFP firmy Epson zapewnia wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki
konfiguracji dysz drukujących o rozdzielczości 360 dpi, dzięki którym maksymalna rozdzielczość wydruku wynosi 1440 x 1440 dpi1.


Najlepsza w swojej klasie technologia obsługi materiałów
W drukarkach z serii SC-S zastosowano opracowany przez firmę Epson zaawansowany system automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC), zapewniający wydruki w odpowiednich rozmiarach na całej długości nośnika w rolce.


Zgodność ze wszystkimi nośnikami
Zaawansowany system podawania nośników oraz antystatyczne rolki dociskowe o szerokiej średnicy, dzięki którym można zoptymalizować dokładność uchwytu i podawania, pozwalają uzyskać doskonałe wydruki na wszystkich nośnikach. Wysoka wydajność atramentu Wkłady atramentowe UltraChrome GS3 firmy Epson zapewniają żywe, szybkoschnące wydruki, a jednocześnie zużywają mniej atramentu niż atramenty poprzedniej generacji.

Tryb PrecisionDot
W wyniku rozwoju naszej technologii przetwarzania obrazu powstał tryb wysokiej jakości PrecisionDot,
który łączy w sobie trzy technologie (moduł półtonowy, LUT, i Micro Weave), zapewniając lepszą jakość wydruków na wszystkich nośnikach.


Pełna obsługa i wsparcie
W mało prawdopodobnym przypadku awarii drukarki SC-S pomocna będzie dwuletnia gwarancja oferowana
w standardzie lub opcjonalna rozszerzona gwarancja.

Szeroki wachlarz zastosowań
Drukuj na różnych materiałach, takich jak przezroczysta folia, winyl, płótno i papier fotograficzny. Możesz również stworzyć szereg profesjonalnych i specjalistycznych wydruków, które posłużą jako billboardy, tapety, naklejki na samochody i wydruki POS.


Minimalny zakres obsługi
Drukarki z serii SC-S wyposażono w automatyczny system czyszczenia głowicy drukującej, który utrzymuje
głowicę w czystości, zapewniając spójną jakość na każdym etapie produkcji. System oczyszcza również
głowicę z kurzu i mikrozanieczyszczeń, gwarantując niezmiennie wysoką wydajność układu drukowania.


Regulator przepływu atramentu
Drukarki z serii SC-S wyposażone są w regulator przepływu atramentu zapewniający wysoką jakość wydruków za każdym razem poprzez optymalizację jakości atramentu.


Gwarancja czystości
Dwufiltrowy system przepływu powietrza zastosowany w drukarkach z serii SC-S oczyszcza powietrze we wnętrzu drukarki, zapobiegając powstawaniu mgły atramentowej, która mogłaby doprowadzić do awarii urządzenia.

Innowacja

Każdy element drukarek SC-S został zaprojektowany tak, aby dać Ci gwarancję najwyższej wydajności. W drukarkach z serii SC-S znajdziesz szereg funkcji zapewniających zwiększoną precyzję,
jakość i produktywność, które są nowością nie tylko wśród produktów firmy Epson, ale również na światowym rynku drukarek. Wszystkie drukarki z serii SC-S zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, dzięki czemu świetnie nadają się do tworzenia wysokiej jakości reklam wizualnych i wyrazistych materiałów reklamowych, a także do specjalistycznych zastosowań, takich jak drukowanie tapet czy naklejek na samochody. Niezmienna jakość wydruków jest zabezpieczona standardową, dwuletnią gwarancją.

4 Inne produkty w tej samej kategorii: