Facebook

papiery uniwersalne / fotograficzne

Ostatnio przeglądane

Papier Proof 17 x 45mb Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Papier Proof 17 x 45mb

Papier Proof 17cali x 45mb - 190g/m2 Supreme Semi-Matt Proofing Paper 432mm x 45m

Więcej szczegółów

Papier Proof 17 x 45mb

Nowy

385,00 zł netto
385,00 zł brutto

Papier Proof 17cali x 45mb

Doskonały papier w niskiej cenie.

  • Ok. 40% tańszy od papierów znanych marek.
  • Papier posiada certyfikat instytutu Fogra
  • Z powodzeniem używany w wiodących drukarniach w kraju.


Papier proofingowy (proof, odbitka próbna kolorystyczna) półmatowy o gramaturze 190 g/m2 został specjalnie zaprojektowany w celu dokładnej reprodukcji standardów zawartych w normie ISO 12647-7. Biel podłoża zgodna z ISO 12647-7 bez konieczności poddruku podłoża.

Bezpieczne opakowanie
Każda rolka papieru jest starannie zapakowana w folię gwarantującą utrzymanie odpowiedniej wilgotności oraz w wytrzymały karton, zapewniający bezpieczną dostawę.

Papier proofingowy (proof, odbitka próbna kolorystyczna) półmatowy o gramaturze 190 g/m2 został specjalnie zaprojektowany w celu dokładnej reprodukcji standardów zawartych w normie ISO 12647-7. Półmatowe powleczenie papieru zapewnia szybkie schnięcie i jest kompatybilne z atramentami zarówno wodnymi (dye) jak i pigmentowymi.

Papier specjalnie zaprojektowany w celu reprodukcji standardów Fogra. Bez problemu jest w stanie reprodukować gamut Fogra39 (ISOcoated_v2_eci.icc).
Można go używać w większości drukarek, ploterów, do kolorystycznych wydruków próbnych (proofów), w tym takich producentów jak HP, Mutoh czy Epson.

Oferowany papier powoduje znaczące obniżenie kosztów w stosunku do papierów drogich marek. Daje oszczędność ekonomiczną bez istotnych kompromisów jakościowych przy reprodukcji kolorystycznej różnych standardów.

Papier nawinięty jest na rdzeń o średnicy 3 cali, z odpowiednim naciągiem, w ilości odpowiadającej wybranej opcji.

Każda rolka papieru jest starannie zapakowana w folię gwarantującą utrzymanie odpowiedniej wilgotności oraz w wytrzymały karton, zapewniający bezpieczną dostawę.

Oferowany papier jest odpowiednikiem papierów opisywanych jako „semi-matte”, „semi-gloss”, „lustre” czy „photo proofing paper” ze względu na wysoką stabilność i szeroki gamut reprodukowalnych barw i jest szeroko stosowany i przetestowany na RIPach wiodących dostawców takich jak EFI czy GMG itp.

Przydatne wskazówki/zalecenia:
Trzymaj papier w opakowaniu, jeśli go nie używasz przez dłuższy okres.
Unikaj wystawiania papieru na bezpośrednie i silne działanie promieni słonecznych jak również ekstremalnych warunków temperaturowych i wilgotnościowych (zalecane 23°C oraz 50%).
Podczas zakładania rolki do drukarki/plotera unikaj dotykania powierzchni papieru, staraj się operować papierem trzymając go za krawędzie. Drukuj tylko na wierzchniej stronie. Czas schnięcia  ze względu na specjalną powierzchnię jest krótki, może się jednak różnić w zależności od konkretnego typu drukarki/plotera i rodzaju kalibracji (oczekiwanej ilości atramentu na papierze).

25 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: