Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-R5190DTW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-R5190DTW

WorkForce Pro WF-R5190DTW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CE28401

Nowy

WorkForce Pro WF-R5190DTW

Ta rewolucyjna drukarka biznesowa jest dostępna wyłącznie w punktach sprzedaży zatwierdzonych przez Epson — jest wyposażona w Replaceable Ink Pack System (RIPS) firmy Epson, który zapewnia bardzo wydajne drukowanie. Dzięki tej drukarce A4 dla biznesowych grup roboczych można zwiększyć wydajność lokalnej floty drukarek, które będą niemalże bezobsługowe i zapewnią przewidywalne koszty drukowania.

75 000 stron bez przerwy
Do 75 000 stron w czerni lub 50 000 stron w kolorze bez wymiany wkładu dzięki superwydajnym zbiornikom z atramentem.

Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore, z której słynie firma Epson zapewnia najlepszą jakość wydruków oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną. Emulacje drukowania PDL, w tym PCL i Adobe PostScript 3 oraz Gigabit Ethernet ułatwiają integrację drukarki ze środowiskiem firmowym. Funkcja Wi-Fi Direct® pozwala na drukowanie z urządzeń bezprzewodowych bez konieczności podłączania do routera.

Energooszczędność
WF-R5190DTW zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe dzięki zastosowaniu technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do biurowego środowiska pracy. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.

Oszczędność czasu
Drukarka pozwala drukować z prędkością do 34 str./min w czerni i 30 str./min w kolorze (ISO: 20 str./min w obu trybach). Duża pojemność podajników na papier (580 arkuszy) oznacza mniej czasu spędzonego na jego uzupełnianiu. Automatyczne dwustronne drukowanie sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie.

Kluczowe cechy

Superwydajne drukowanie
Drukuj do 75 000 stron bez wymiany wkładu z atramentem
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Oszczędność czasu
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
Stworzona dla biznesu
Funkcje skanowania, obsługa książki adresowej LDAP i emulacje PDL
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: