Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-R8590DTWF Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-R8590DTWF

WorkForce Pro WF-R8590DTWF

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786) 

Więcej szczegółów

C11CE25401

Nowy

WorkForce Pro WF-R8590DTWF

Urządzenie jest dostępne wyłącznie w punktach sprzedaży zatwierdzonych przez firmę Epson. Drukarka wyposażona jest w Replaceable Ink Pack System (RIPS) firmy Epson, który zapewnia bardzo wydajne drukowanie. Dzięki drukarce A3 dla biznesowych grup roboczych można zwiększyć wydajność lokalnej floty drukarek, które będą niemalże bezobsługowe i zapewnią przewidywalne koszty drukowania.

75 000 stron bez przerwy
Do 75 000 stron w czerni i kolorze bez wymiany wkładu dzięki superwydajnym zbiornikom z atramentem.

Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore, z której słynie firma Epson zapewnia najlepszą jakość wydruków oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Pro wydruki szybko schną. Emulatory drukowania PDL ułatwiają integrację drukarki w środowisku firmowym. Kolorowy ekran dotykowy 12,7 cm, przypominający wyświetlacz smartfona, jest łatwy w obsłudze, a funkcje skanowania do różnych lokalizacji i zgodność z książką adresową LDAP sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w każdym biurze, w którym trzeba udostępniać dokumenty. Dostępna jest też funkcja drukowania bezpiecznego — poufne dokumenty są wydawane po podaniu kodu PIN.

Energooszczędność
WF-R8590DTWF zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe dzięki zastosowaniu technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do biurowego środowiska pracy. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.

Oszczędność czasu
Drukarka pozwala drukować z prędkością do 34 str./min w czerni i 30 str./min w kolorze (ISO: 20 str./min w obu trybach). Skalowalne opcjonalne kasety na papier o pojemności do 1831 arkuszy ograniczają konieczność uzupełniania, a jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne, automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy i automatyczne drukowanie dwustronne, kopiarka oraz faks sprawiają, że praca staje się przyjemnością.

Kluczowe cechy

Superwydajne drukowanie
Drukuj do 75 000 stron bez wymiany wkładu z atramentem
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Oszczędność czasu
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
Stworzona dla biznesu
Funkcje skanowania, obsługa książki adresowej LDAP i emulacje PDL
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: