Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-5110DW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-5110DW

WorkForce Pro WF-5110DW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD12301

Nowy

Nowa drukarka WorkForce Pro firmy Epson to idealne rozwiązanie dla firm. Do zalet WF-5110DW należą niskie koszty eksploatacji, niski pobór mocy, szybkość druku oraz funkcje ułatwiające integrację ze środowiskiem firmy. Automatyczne dwustronne drukowanie sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie.

Niskie koszty eksploatacji
W przypadku WorkForce Pro WF-5110DW koszty drukowania w przeliczeniu na stronę są nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych, a to za sprawą wkładów atramentowych o dużej pojemności i wydajności do 4000 stron. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.


Ekologia
WF-5110DW zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe, co w dużej mierze jest efektem zastosowania technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy ozon nie jest emitowany, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy.


Oszczędność czasu

Ta wydajna drukarka biznesowa jest szybsza niż drukarki laserowe przy typowych zadaniach drukowania — jej prędkość sięga 34 str./min w druku monochromatycznym i 30 str./min w kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Wysoka pojemność papieru do 580 arkuszy oznacza oszczędność czasu potrzebnego na jego uzupełnianie, a maksymalne obciążenie miesięczne do 35 000 stronpozwala na niezawodne drukowanie dużej liczby dokumentów.


Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore zapewnia najlepszą jakość wydruków, z której słynie firma Epson, oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną. Drukuj bezpiecznie z Email Print dla przedsiębiorstw. Dzięki Epson Connect można z łatwością drukować ze smartfonów czy tabletów, zaś dzięki interfejsowi Wi-Fi Direct™ można drukować z obsługiwanych bezprzewodowych urządzeń bez konieczności podłączania ich do routera.

Kluczowe cechy

Niskie koszty eksploatacji
Do 50% niższy koszt wydruku strony w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Oszczędność czasu
Duża pojemność podajników na papier oznacza mniej czasu spędzonego na jego uzupełnianiu
Stworzona dla biznesu
Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: