Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-5190DW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-5190DW

WorkForce Pro WF-5190DW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD15301

Nowy

Korzystaj z niskich kosztów eksploatacji, niskiego poboru mocy, szybkiego druku oraz funkcji ułatwiających integrację ze środowiskiem firmy, które zapewnia nowa drukarka WorkForce Pro WF-5190DW. Zaletą tej biznesowej drukarki atramentowej jest funkcja automatycznego drukowania dwustronnego, która sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, oraz emulacjom PDL, w tym PCL i Adobe PostScript 3.

Niskie koszty eksploatacji
W przypadku WorkForce Pro WF-5190DW koszty drukowania w przeliczeniu na stronę są nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych, a to za sprawą wkładów atramentowych o dużej pojemności i wydajności do 4000 stron. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.


Ekologia
WF-5190DW zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe, co w dużej mierze jest efektem zastosowania technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy ozon nie jest emitowany, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy.


Oszczędność czasu

Ta wydajna drukarka biznesowa jest szybsza niż drukarki laserowe przy typowych zadaniach drukowania — jej prędkość sięga 34 str./min w druku monochromatycznym i 30 str./min w kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Wysoka pojemność papieru do 580 arkuszy oznacza oszczędność czasu potrzebnego na jego uzupełnianie, a maksymalne obciążenie miesięczne do 35 000 stronpozwala na niezawodne drukowanie dużej liczby dokumentów.


Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore zapewnia najlepszą jakość wydruków, z której słynie firma Epson, oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną. Drukuj bezpiecznie z Email Print dla przedsiębiorstw. Dzięki Epson Connect można z łatwością drukować ze smartfonów czy tabletów, zaś dzięki interfejsowi Wi-Fi Direct™ można drukować z obsługiwanych bezprzewodowych urządzeń bez konieczności podłączania ich do routera.

Kluczowe cechy

Niskie koszty eksploatacji
Koszty drukowania w przeliczeniu na stronę nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Oszczędność czasu
Duża pojemność tac na papier oznacza mniej czasu spędzonego na jego uzupełnianiu
Stworzona dla biznesu
Emulacje PDL (PCL i Adobe PostScript 3)
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: