Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-5620DWF Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-5620DWF

WorkForce Pro WF-5620DWF

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD08301

Nowy

Do zalet WF-5620DWF „4 w 1” należą niskie koszty eksploatacji, niski pobór mocy, szybkość druku oraz funkcje ułatwiające integrację ze środowiskiem firmy. Dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu, skanowaniu, kopiowaniu i faksowaniu każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, co sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska biznesowego. Oferuje także możliwość bezpośredniego druku i skanowania z pamięci USB oraz bezpiecznego drukowania z wykorzystaniem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do drukarki.

Niskie koszty eksploatacji
W przypadku wielofunkcyjnego urządzenia WorkForce Pro WF-5620DWF koszty drukowania w przeliczeniu na stronę są nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych, a to za sprawą wkładów atramentowych o dużej pojemności i wydajności do 4000 stron. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.


Ekologia
WF-5620DWF zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe, co w dużej mierze jest efektem zastosowania technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy ozon nie jest emitowany, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy.


Oszczędność czasu

Ta wydajna drukarka biznesowa jest szybsza niż drukarki laserowe przy typowych zadaniach drukowania — jej prędkość sięga 34 str./min w druku monochromatycznym i 30 str./min w kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Wysoka pojemność papieru do 580 arkuszy oznacza oszczędność czasu potrzebnego na jego uzupełnianie, zaś jej maksymalne obciążenie miesięczne wynosi do 35 000 stron.


Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore zapewnia najlepszą jakość wydruków, z której słynie firma Epson, oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną. Funkcje skanowania i obsługa LDAP pozwalają na łatwą integrację tej drukarki ze środowiskiem biznesowym. Intuicyjny kolorowy ekran dotykowy ułatwia dostęp do funkcji, zaś tylna ręczna taca pozwala na drukowanie na różnych nośnikach.

Kluczowe cechy

Oszczędność czasu
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Niskie koszty eksploatacji
Do 50% niższy koszt wydruku strony w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych
Stworzona dla biznesu
Funkcje skanowania i obsługa książki adresowej LDAP
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: