Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-6090DW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-6090DW

WorkForce Pro WF-6090DW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD47301

Nowy

WorkForce Pro WF-6090DW

Model oferuje zwiększoną wydajność i zmniejszone kosztów dla zapracowanych biur. Dzięki zaawansowanej technologii kolorowego druku dwustronnego (duplex), WF-6090DW zapewnia wydruk pierwszej strony w zaledwie siedmiu sekund. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, w których obieg dokumentów jest na bardzo wysokim poziomie. Niezależnie czy to dokumenty w kolorze czy czarno-białe. Drukarka ta gwarantuje oszczędność pieniędzy, czasu i energii.

Ekologiczna
Maksymalnie 80% niższe zużycie energii niż w konkurencyjnych kolorowych drukarkach laserowych, poza tym WF-6090DW gdy nie drukuje nie słychać wentylatora oraz nie wytwarza ciepła i ozonu.


Niskie koszty eksploatacji
O 50% niższy koszt wydruku jednej strony oraz niższy całkowity koszt posiadania w porównaniu z konkurencyjnymi kolorowymi drukarkami laserowymi WF-6090DW pozwoli zaoszczędzić firmom pieniądze. W przypadku drukowania dwustronnego w kolorze, pozwala także na oszczędność papieru.

Mniej obsługi i wysoka niezawodność
Korzystanie z XXL wkładów atramentowych Epson, WF-6090DW może drukować do 10.000 stron w czerni i 7000 stron w kolorze, który jest równy lub lepszy niż kolor lasera. Pojemność papieru 1581 stron oznacza mniej czasu spędzonego napełniania.

Szybkie drukowanie
Kolorowe wydruk strony już w zaledwie 7 sekund. WF-6090DW jest idealny do szybkiego drukowania pilnych dokumentów


Inteligentne sterowanie
WF-6090DW łączy bezprzewodowo z NFC, w powiązaniu z Androidem z inteligentnych urządzeń lub dokumentów e-mail z odległych miejsc przesyła do natychmiastowego drukowania. Epson Device Admin ułatwia zdalne zarządzanie flotą urządzeń.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: