Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-6590DTWFC (220V) Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-6590DTWFC (220V)

WorkForce Pro WF-6590DTWFC (220V)

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD49301BR

Nowy

WorkForce Pro WF-6590DTWFC (220V)

Usprawnienie pozyskiwania i dystrybucji dokumentów, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów druku, przyjazny wpływ na środowisko to tylko kilka cech tego wielofunkcyjnego urządzenia. Dzięki zaawansowanej kopii 4w1, skanowania, faksowania i w kolorze, dwustronnej funkcji drukowania WF-6590DTWFC gwarantuje dużą szybkość skanowania i czas wydruku pierwszej strony w zaledwie siedem sekund.

Ekologiczna
O maksymalnie 80% niższe zużycie energii niż w konkurencyjnych kolorowych drukarkach laserowych, WF-6590DTWFC podkreśla swój wpływ na środowisko. Opierając się na czystej technologii, gdy nie drukuje wentylator nie wytwarza hałasu, ciepła i ozonu.

Niskie koszty eksploatacji
Z maksymalnie 50% niższy koszt wydruku jednej strony oraz niższy całkowity koszt użytkowania w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych, WF-6590DTWFC pozwoli zaoszczędzić firmom pieniądze, drukowania i kopiowanie dwustrone oszczędza również papier.

Mniej interwencji i wysoka niezawodność
Korzystanie z XXL wkładów atramentowych Epson, pozwala na drukowanie do 10.000 stron w czerni i 7000 stron w kolorze, który jest równy lub lepszy niż odpowiedniki kolorowych drukarek laserowych. Standardowa pojemność papieru to 1581 stron, co oznacza mniej czasu spędzonego przy napełnianiu.

Szybkie drukowanie i skanowanie

Kolorowe wydruk strony już w zaledwie 7 sekund. WF-6090DTWC jest idealny do szybkiego drukowania pilnych dokumentów. Duża szybkość skanowania (skanowanie w jednym przebiegu), pozwala aby miejsca pracy jeszcze bardziej wydajne.

Zaawansowane zarządzanie dokumentami
Działy IT mogą przejąć pełną kontrolę, dostosowując go do automatyzacji profili pracy i procesów przepływu pracy za pomocą dokumentu CapturePro i oprogramowania ProServer i łączenia się z większością systemów zarządzania dokumentami.

Inteligentne sterowanie
WF-6090DTWC łączy bezprzewodowo z NFC, w powiązaniu z Androidem z inteligentnych urządzeń lub dokumentów e-mail z odległych miejsc przesyła do natychmiastowego drukowania. Epson Device Admin ułatwia zdalne zarządzanie flotą urządzeń.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: