Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-8090DW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-8090DW

WorkForce Pro WF-8090DW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD43301

Nowy

WorkForce Pro WF-8090DW

Drukarka A3+ dla małych i średnich grup roboczych idealnie nadaje się dla firm tradycyjnie korzystających z drukarek laserowych oraz tych, które chcą obniżyć koszty, podnieść wydajność i skrócić ewentualny czas przestoju. Czysta technologia firmy Epson pozwala stworzyć prawdziwie ekologiczne miejsce pracy, a emulacje PDL i łączność Gigabit Ethernet ułatwiają integrację w sieci firmowej.

Niski całkowity koszt posiadania

Ta drukarka zapewnia niskie koszty eksploatacji. Atramenty DURABrite Pro firmy Epson we wkładach o dużej pojemności, które pozwalają wydrukować nawet 7000 stron w kolorze i 10 000 stron w czerni, zapewniają wysoką wydajność.

Ekologia

WF-8090DW zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe dzięki zastosowaniu technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska biurowego. Wymienia się w niej także mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w innych urządzeniach laserowych.

Większa wydajność

Drukarka nie musi się nagrzewać, dzięki czemu jest szybsza i wydajniejsza w środowisku biurowym — 34 str./min w druku monochromatycznym i kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Automatyczne drukowanie dwustronne A3 i A4 ułatwia obsługę i poprawia wydajność, a także zmniejsza zużycie papieru. Opcjonalne skalowalne podajniki papieru zwiększają maksymalną pojemność do 1831 arkuszy, a więc papier uzupełnia się rzadziej.

Prosta obsługa

Prosta obsługa drukarki za pomocą monochromatycznego ekranu LCD o przekątnej 5,6 cala. Ładowane od przodu wkłady atramentowe wymienia się bardzo łatwo.

Technologia PrecisionCore

Technologia PrecisionCore zapewnia najlepszą jakość i niezawodność, z której słynie firma Epson oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Właśnie dlatego WF-5190DW umożliwia drukowanie na różnych nośnikach. Drukarka ma też funkcję podawania papieru od tyłu do drukowania w formacie A3+ i obsługi grubszych kartonów, kopert i etykiet.

Stworzona dla biznesu

Elastyczne opcje łączności pozwalają bezproblemowo zintegrować drukarkę z każdą siecią biurową. Wi-Fi i Wi-Fi Direct, emulacje PDL oraz łączność Gigabit Ethernet poprawiają wydajność pracy w biurze. Dostępna jest też funkcja drukowania bezpiecznego — poufne dokumenty są wydawane po podaniu kodu PIN.

Drukuj z dowolnego miejsca

Nigdy nie trać łączności i utrzymuj odpowiednią wydajność — aplikacja Email Print for Enterprise umożliwia bezpieczne wysyłanie dokumentów bezpośrednio do drukarki wielofunkcyjnej. Ten bezpieczny system, dostępny w trybie drukowania bezpośredniego lub „pull”, doskonale integruje się z istniejącą infrastrukturą IT.

Kluczowe cechy

Ekonomiczna drukarka biurowa A3+
Ekonomiczna drukarka z funkcją druku dwustronnego
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Stworzona dla biznesu
Emulacje PDL, Gigabit Ethernet, Wi-Fi i Wi-Fi direct™
Większa wydajność
Automatyczne drukowanie dwustronne i skalowalne podajniki na papier
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: