Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-8510DWF Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-8510DWF

WorkForce Pro WF-8510DWF

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD44301

Nowy

WorkForce Pro WF-8510DWF

Przyjazne dla środowiska i bezproblemowe drukowanie

Wielofunkcyjna drukarka A3+ dla małych i średnich grup roboczych idealnie nadaje się dla firm tradycyjnie korzystających z drukarek laserowych i tych, które chcą obniżać koszty, podnieść wydajność i skrócić ewentualny czas przestoju. Czysta technologia firmy Epson pozwala stworzyć prawdziwie ekologiczne miejsce pracy.

Niski całkowity koszt posiadania

Ta drukarka zapewnia niskie koszty eksploatacji. Atramenty DURABrite Pro firmy Epson dzięki dużej pojemności pozwalają wydrukować nawet 5000 stron w czerni i 4000 stron w kolorze, zapewniając tym samym wysoką wydajność.

Ekologia

WF-8510DWF zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe dzięki zastosowaniu technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy. Wymienia się w niej także mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w innych urządzeniach laserowych.

Większa wydajność

Drukarka nie musi się nagrzewać, dzięki czemu jest szybsza i wydajniejsza w środowisku biurowym — 34 str./min w druku monochromatycznym i kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Oferuje automatyczne drukowanie dwustronne w formatach A4 i A3, dzięki czemu jest bardziej ekologiczna i wydajniejsza w biurze. Posiada również funkcję jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy. Opcjonalne skalowalne podajniki papieru zwiększają maksymalną pojemność do 1831 arkuszy, a więc papier uzupełnia się rzadziej.

Prosta obsługa

Łatwa obsługa drukarki za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 12,7 cm. Automatyczne dwustronne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i funkcja faks dostępne w standardzie, ułatwiają pracę i zmniejszają zużycie papieru. Do tego wkłady atramentowe łatwo wymienia się od przodu.

Technologia PrecisionCore

Technologia PrecisionCore, z której słynie firma Epson, zapewnia najlepszą jakość i niezawodność oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Właśnie dlatego WF-5190DW umożliwia drukowanie na różnych nośnikach. Drukarka ma też funkcję podawania nośników od tyłu do drukowania w formacie A3+ i obsługi grubszych kartonów, kopert i etykiet.

Stworzona dla biznesu

Elastyczne opcje łączności pozwalają bezproblemowo zintegrować drukarkę z każdą siecią biurową. Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Gigabit Ethernet poprawiają wydajność pracy w biurze. Skanowanie do różnych lokalizacji bez komputera, w tym Microsoft SharePoint za pomocą Document Capture Pro oraz skanowanie do wiadomości e-mail dzięki zgodności z książką adresową LDAP sprawia, że drukarka jest idealna do udostępniania dokumentów. Dostępna jest też funkcja drukowania bezpiecznego — poufne dokumenty są wydawane po podaniu kodu PIN.

Drukuj z dowolnego miejsca

Nigdy nie trać łączności i utrzymuj odpowiednią wydajność — aplikacja Email Print for Enterprise umożliwia bezpieczne wysyłanie dokumentów bezpośrednio do drukarki wielofunkcyjnej. Ten bezpieczny system, dostępny w trybie drukowania bezpośredniego lub „pull”, doskonale integruje się z istniejącą infrastrukturą IT.

Kluczowe cechy

Ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne A3+ dla firm
Urządzenie wielofunkcyjne ze skalowalnymi podajnikami papieru
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Stworzona dla biznesu
Funkcje skanowania i obsługa książki adresowej LDAP
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson
Większa wydajność
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: