Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-8590 DTWF Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-8590 DTWF

WorkForce Pro WF-8590 DTWF

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CD45301BT

Nowy

WorkForce Pro WF-8590 DTWF

Przyjazne dla środowiska i bezproblemowe drukowanie

Wielofunkcyjna drukarka A3+ dla małych i średnich grup roboczych idealnie nadaje się dla firm tradycyjnie korzystających z drukarek laserowych i tych, które chcą obniżać koszty, podnieść wydajność i skrócić ewentualny czas przestoju. Czysta technologia firmy Epson pozwala stworzyć prawdziwie ekologiczne miejsce pracy, a emulacje PDL i łączność Gigabit Ethernet ułatwiają integrację w sieci firmowej.

Niski całkowity koszt posiadania

Ta drukarka zapewnia niskie koszty eksploatacji. Atramenty DURABrite Pro firmy Epson dzięki dużej pojemności pozwalają wydrukować nawet 7000 stron w kolorze i 10 000 stron w czerni, zapewniając tym samym wysoką wydajność.

Ekologia

WF-8590DWF zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe dzięki zastosowaniu technologii nie generującej ciepła. Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy. Wymienia się w niej także mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w innych urządzeniach laserowych.

Większa wydajność

Drukarka nie musi się nagrzewać, dzięki czemu jest szybsza i wydajniejsza w środowisku biurowym — 34 str./min w druku monochromatycznym i kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor). Drukarka oferuje automatyczne drukowanie dwustronne w formatach A4 i A3, dzięki czemu jest bardziej ekologiczna i wydajniejsza w biurze. Posiada również funkcję jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy. Opcjonalne skalowalne podajniki papieru zwiększają maksymalną pojemność do 1831 arkuszy, a więc papier uzupełnia się rzadziej.

Prosta obsługa

Łatwa obsługa drukarki za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 12,7 cm. Automatyczne dwustronne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i funkcja faks dostępne w standardzie ułatwiają pracę i zmniejszają zużycie papieru. Do tego wkłady atramentowe, które łatwo wymienia się od przodu.

Technologia PrecisionCore

Technologia PrecisionCore, z której słynie firma Epson, zapewnia najlepszą jakość i niezawodność oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Właśnie dlatego WF-5190DW umożliwia drukowanie na różnych nośnikach. Drukarka ma też funkcję podawania nośników od tyłu do drukowania w formacie A3+ i obsługi grubszych kartonów, kopert i etykiet.

Stworzona dla biznesu

Elastyczne opcje łączności pozwalają bezproblemowo zintegrować drukarkę z każdą siecią biurową. Wi-Fi i Wi-Fi Direct, emulacje PDL oraz łączność Gigabit Ethernet poprawiają wydajność pracy w biurze. Skanowanie do różnych lokalizacji bez komputera, w tym Microsoft SharePoint za pomocą Document Capture Pro oraz skanowanie do wiadomości e-mail dzięki zgodności z książką adresową LDAP sprawia, że drukarka jest idealna do udostępniania dokumentów. Dostępna jest też funkcja drukowania bezpiecznego — poufne dokumenty są wydawane po podaniu kodu PIN.

Drukuj z dowolnego miejsca

Nigdy nie trać łączności i utrzymuj odpowiednią wydajność — aplikacja Email Print for Enterprise umożliwia bezpieczne wysyłanie dokumentów bezpośrednio do drukarki wielofunkcyjnej. Ten bezpieczny system, dostępny w trybie drukowania bezpośredniego lub „pull”, doskonale integruje się z istniejącą infrastrukturą IT.

Kluczowe cechy

Ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne A3+ dla firm
Wielofunkcyjna drukarka ze skalowalnymi podajnikami papieru
Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
Stworzona dla biznesu
Funkcje skanowania, obsługa książki adresowej LDAP i emulacje PDL
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson
Większa wydajność
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: