Facebook

WORKFORCE PRO

Ostatnio przeglądane

WorkForce Pro WF-M5190DW Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

WorkForce Pro WF-M5190DW

WorkForce Pro WF-M5190DW

Informacji cenowej udzieli Dawid (605 618 786)

Więcej szczegółów

C11CE38401

Nowy

WorkForce Pro WF-M5190DW

Nowa drukarka WorkForce Pro WF-M5190DW zapewnia niski pobór mocy, niski całkowity koszt posiadania (TCO), dużą szybkości druku oraz funkcje ułatwiające integrację ze środowiskiem firmy. Jej zaletą jest funkcja automatycznego drukowania dwustronnego, która sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, zgodnie z PDL, w tym PCL i Adobe PostScript 3.

Ekologia
Model WF-M5190DW zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne monochromatyczne drukarki laserowe, co w dużej mierze jest efektem zastosowania technologii niegenerującej ciepła. Podczas pracy nie ma emisji ozonu a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska pracy.

Niski koszt eksploatacji

Wkłady atramentowe o dużej pojemności dla drukarki WF-M5190DW, umożliwiające wydruk do 10 000 stron, sprawiają, że można drukować dłużej i obniżyć koszty eksploatacji. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.

Oszczędność czasu

Ta wydajna drukarka biznesowa drukuje z szybkością do 34 str./min. (szybkość druku ISO 20 str./min.). Maksymalna pojemność papieru wynosząca 580 arkuszy oznacza oszczędność czasu potrzebnego na jego uzupełnianie, a maksymalne obciążenie miesięczne do 35 000 stronpozwala na niezawodne drukowanie dużej liczby dokumentów.

Stworzona dla biznesu
Technologia PrecisionCore, z której słynie firma Epson, zapewnia najlepszą jakość wydruków oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną. Funkcja Wi-Fi Direct™ pozwala drukować z urządzeń bezprzewodowych bez konieczności podłączania do routera. Aplikacja Email Print for Enterprise umożliwia bezpieczne wysyłanie dokumentów bezpośrednio do drukarki. Ten bezpieczny system, dostępny w trybie drukowania bezpośredniego lub „pull”, doskonale integruje się z istniejącą infrastrukturą IT.

Kluczowe cechy

Ekologia
Zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki monochromatyczne
Ograniczona konserwacja
Minimalizacja czasu przestoju
Oszczędność czasu
Duża pojemność tac na papier oznacza mniej czasu spędzonego na jego uzupełnianiu
Stworzona dla biznesu
Zgodność z PDL (PCL i Adobe PostScript 3)
Technologia PrecisionCore
Najbardziej zaawansowana technologia głowicy drukującej firmy Epson

30 Inne produkty w tej samej kategorii: